Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy


Zde vám něco povíme o postavách:

Válečník:

- Kouzla Tělo:

Zahrnují kouzla: Aura meče, Bojové Zuření, Smršť meče, Pádit, Trojcestný střih.

- Kouzla tělo jsou vynikající na PvP.

- Kouzla Mentální:

Zahrnují kouzla: Silné tělo, Dupnutí, Průraz, Prudkou ránu, Ránu mečem.

- Kouzla mentální jsou vynikající na PvM.

- Za Válečníka hraje nejvíce lidí, protože si myslí že je nejsilnější, ale v pozdějším leveu to tak jistě není. Jak už bylo řečeno s mentálními kouzly se dobře expí po celou dobu vašeho hraní, protože máte několik desítek obrany navíc, díky Silnému Tělu. Mentální Válečník není na souboje nic moc, protože má slabé kouzla, ale zase má také největší kritiky a to svým nejsilnějším kouzlem, čili průrazem, ale také i s ostatními kouzly. Válečník tělo je velmi vynikající na PvP (Souboje), protože má Auru Meče a Bojové Zuření. Aura meče dává útok vaší postavy navíc. Jak je Aura Meče silná záleží na vaší síle, ale také i na úrovni(M,G,P). Bojové Zuření dodává rychlost útoku a pohybu, čili další plus pro Válečníka.

- Celkové s hodnocení Válečníka: Válečník je dobrá postava, protože jako jedna z ála postav má omračující kouzla(Prudká Rána, Pádit), čili má ze začátku výhodu. Nejsilnější rozhodně není, protože pak se mu vyrovná každá postava. Každá postava má své plus, ale také i mínus.

 

Sura:

- Kouzla magické zbraně:

- Zahrnují kouzla: Začarovaná čepel, Začarované brnění, Dračí Vír, Rána prstem, Strach, Zrušit kouzlo.

- Sura na Magické zbraně je dobrý na PvM.

- Kouzla černá magie:

- Zahrnují kouzla: Rána plameny, Tmavý kámen, Rána ducha, Temná rána, Temná ochrana, Duch plamene.

- Sura na černou magii je výborný na PvP.

- Sura je velmi povedená postava, také proto byla první vytvořenou postavou ve hře metin2. Jak už jsem naznačoval, tak Sura je základ metinu. Oboje kouzla má výborné a dokáže se vyrovnat všem postávám. Sura na magické zbraně má velkou výhodu proti Válečníkům a Šamanům a to díky svému kouzlo s názvem Zrušit Kouzlo. Když má Sura Zrušit kouzlo na úrovni P, tak skoro pokaždé zruší Válečníkovy Auru meče, Bojové zuření, nebo Silné tělo a šamanům zruší všechny buffy, takže velké plus pro Sury magické zbraně. Sura na černou magii, má velikou výhodu v kouzlo s názvem Duch plamene. Hází všude dokola kuličky co pár sekund, záleží na úrovní kouzla. Jak už jsme psali, černá magie je na PvP(Souboje) a Sura magické zbraně na PvM(Expení).

 

Ninja:

- Kouzla na blízku:

- Zahrnují kouzla: Léčka, Bleskový útok, Víření kordů, Jedovatý oblak, Zamaskování.

- Ninja s kouzly na blízku je silnej na PvP i PvM.

- Kouzla na luk:

- Zahrnují kouzla: Ohnivý šíp, Otrávený šíp, Opakované výstřely, Smršť šípů, Našlapování polehoučku.

- Ninja s kouzly na luk je silnej na PvP i PvM.

- Ninjové jsou velmi neoblíbená postava, hlavně s kouzly na luk, protože si musíte přehazovat luk a dýky, či meč pokaždé dokola. Ninja na blízku má velmi silnou léčku, když je spojená se zamaskováním a dobře trefené ze zadu a pěkně do zad. Dále Jedovatý oblak je výborný na expení, protože hodně skupinek má na sobě zákeřný jed. Víření kordů, když se povede vám vezme čtyř násobek jednoho salta, čili když jedním saltem vezmete jeden tisíc, tak Vám Ninja na blízku vezme čtyři-tisíce, plus Vám dá otravu. Ninja na luk, má výborný a také pěkně silný Ohnivý šíp. Dále Otrávený šíp na úrovni P, Vám dává něco kolem 90% šance na otrávení protivníka. Otrávený šíp je velmi dobrý na bosse, např. na Pavoučí královnu aj. bossové. Ninjové jak na luk, tak i na blízku jsou velice silné postavy.

 

Šaman:

- Kouzla Dračí moc:

Zahrnují kouzla: Řev Draků, Létající Talisman, Střílení na draky, Zrcadlit, Požehnání, Pomoc draka.

- Šaman s Dračí mocí je dobře připraven na PvP i PvM.

- Kouzla Léčení:

Zahrnují kouzla: Bleskový vrh, Bleskový dráp, Zaříkat blesk, Běžet, Ošetřit, Útok +.

- Šaman Léčitel je dobrý na PvP i PvM.

- Šamani jsou velice těžká postava, za kterou je těžké expit a také těžké vyhrávat souboje. Šamani jsou spíše používání jak buffeři díky svým buffům.

- Buffy jsou: Pomoc Draka, Požehnání, Zrcadlit, Útok +, Ošetřit, Běžet.

Jak už jsem říkal, za šaman moc lidí nehraje, spíše si ho udělají jako durhou postavu na buffera. Šaman léčení má dobrý buff ošetřit, kdy si v souboji doplní životy, aníž by použil jeden elixír. Dračí moc má dobrý buff Pomoc Draka, který vám zvětší šanci na kriticky zásah. Na P Vám dává 50% na kriticky zásah, což je co druhý sek máte kritik.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24226
Měsíc: 79
Den: 5